جدیدترین عکس ها محافظ نمایشگر گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس سامسونگ در حالی منتشر شد که به تازگی زمان رونمایی آن‌ها به طور رسمی تایید شده است. به نظر باید رفته رفته خود را برای رونمایی سامسونگ گلکسی اس ۹ (Samsung Galaxy S9) و گلکسی اس ۹ پلاس (+Galaxy S9) آماده کنیم.

به تازگی زمان معرفی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس به صورت رسمی توسط سامسونگ اعلام شده است، اما این به معنی توقف انتشار شایعات پیرامون آن‌ها تا پیش از رونمایی نیست. بر اساس جدیدترین عکس‌های محافظ نمایشگر گلکسی S9 و برادر بزرگتر آن که به تازگی منتشر شده است، می‌توان به صحت اخبار پیشین پیرامون بهبود طراحی در دو گوشی موبایل جدید پی برد.

محافظ نمایشگر گلکسی S9

محافظ نمایشگر گلکسی S9 حاشیه‌های پایینی کمتری دارد

در این محافظ نمایشگر گلکسی اس ۹ بریدگی‌هایی برای دوربین سلفی، اسکنر عنبیه چشم، گوشی مکالمه و سنسور مجاورت دیده می‌شود که همگی در گلکسی اس ۸ نیز وجود داشتند. بر اساس شایعات، نسبت ابعاد تصویر و ابعاد نمایشگر هر دو پرچمدار جدید هیچ تفاوتی نداشته و سبک کلی طراحی آن‌ها نیز مشابه مدل‌های سال ۲۰۱۷ خواهد بود، اما قرار است نسبت صفحه نمایش به بدنه در آن‌ها به لطف کاهش مجدد حاشیه‌ها افزایش پیدا کند.

محافظ نمایشگر گلکسی S9

طبق عکس ها و رندرهایی که تاکنون از محافظ نمایشگر گلکسی S9 و گلکسی S9 پلاس دیده‌ایم، این کاهش بیشتر در حاشیه‌های پایین نمایشگر مشاهده خواهد شد. سامسونگ سال گذشته سبک نوینی از طراحی گوشی هوشمند را به نمایش گذاشت، پس طبیعی است چندین مرتبه برای بهبود آن تلاش کرده و سپس به طور کامل به دنبال یک سبک طراحی دیگر برود.

محافظ نمایشگر گلکسی S9

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما