بازی God of War یکی از موردانتظارترین بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود و همه بازیکنان به شدت منتظر عرضه این عنوان هستند.

با این وجود اطلاعات بسیار کمی از این عنوان در دسترس است و ما تنها شاهد چند تریلر از آن بوده‌ایم ولی هنوز موضوعات بسیاری مثل مکانیزم‌ها و سیستم مبارزات بازی باید توضیح داده شوند.

بنابر اعلام مجله گیم اینفورمر این شرایط قرار است تغییر کند و در شماره بعدی این مجله که در ماه فوریه منتشر می‌شود، شاهد اطلاعات بسیار زیادی از بازی God of War خواهیم بود. استودیو سانتا مونیکا در حال حاضر کردن خود برای این اعلام بزرگ خواهد بود که بر روی جلد مجله گیم اینفورمر نیز خواهد رفت.

تمرکز شماره بعدی مجله بر روی کریتوس، ابزار، توانایی‌ها، سیستم مبارزات، مکانیزم‌های گیم‌پلی و چندین عکس ها منتشر نشده از بازی خواهد بود.

در طی E3 2017 بود که سونی اعلام کرد God of War در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد و با توجه به این موضوع به نظر می‌رسد که خیلی به تاریخ انتشار بازی نزدیک شده باشیم.

به نظر می‌رسد که ۲۰۱۸ سال بسیار پرباری برای طرفداران پلی‌استیشن ۴ باشد و باید منتظر عناوینی مثل Marvel’s Spider-Man ،Days Gone ،The Last of Us Part II ،Ghost of Tsushima ،Shadow of the Colossus و چندین عنوان دیگر برای این کنسول باشیم.

‘ );
w.anetworkParams[ ad.id ] = ad;
d.write( ‘


ad

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما